Managementteam

Jeroen Coops

Jeroen Coops

Manager Pasmatch Personeelsdiensten

06 – 21 82 16 97
023 – 54 34 815
jeroen.coops@pasmatch.nl

Marieta Telman

Marieta Telman

Manager Bemiddeling Pasmatch (Arbeidsdeskundige)

06 14 76 73 52
marieta.telman@pasmatch.nl

Eva van Duffelen

Eva van Duffelen

Manager Werken aan Werk

06 – 14 76 73 48
023 – 54 34 824
eva.duffelen@pasmatch.nl
ma t/m vrij

Hayat Bendella

Hayat Bendella

Hoofd bedrijfsbureau

023 54 34 316
hayat.bendella@pasmatch.nl

Intercedenten

Marion Dewaide

Marion Dewaide

Intercedent

06 41 51 65 55
023 51 15 202
marion.dewaide@pasmatch.nl
ma,di gehele dag en wo, do en vr de ochtend

Dave Gehrels

Dave Gehrels

Intercedent

06 – 29 59 34 92
023 – 53 43 313
dave.gehrels@pasmatch.nl
ma t/m do

Ali Göde

Ali Göde

Intercedent

06 – 46 21 53 03
ali.gode@pasmatch.nl
ma t/m vrij

Soraya Ikhlasse

Soraya Ikhlasse

Intercedent

06 29 59 34 91
soraya.ikhlasse@pasmatch.nl
ma t/m vrij

Peter Moët

Peter Moët

Intercedent

06 38 75 63 62
peter.moet@pasmatch.nl
ma t/m vrij

Wendy Wijnberg

Wendy Wijnberg

Intercedent

06 14 10 94 13
023 54 34 878
wendy.wijnberg@pasmatch.nl
di t/m vrij

Loopbaanbegeleiders

Monique Christjans

Monique Christjans

Loopbaanbegeleider / Jobcoach

06 41 07 93 22
023 54 34 727
monique.christjans@pasmatch.nl
ma, di, do, vrij

Ellen Draijer

Ellen Draijer

Loopbaanbegeleider

06 15 01 64 62
023 54 34 337
ellen.draijer@pasmatch.nl
ma, di, wo, vrij

Erwin Haak

Erwin Haak

Loopbaanbegeleider

06 38 75 51 45
erwin.haak@pasmatch.nl
ma t/m do

Heike van Hooff

Heike van Hooff

Loopbaanbegeleider

06 – 38 75 51 48
heike.hooff@pasmatch.nl
ma t/m do

Karin Jansma

Karin Jansma

Loopbaanbegeleider / Jobcoach

06 – 53 91 32 34
023 – 54 34 741
karin.jansma@pasmatch.nl
ma,di, do, vrij

Conny Kaper

Conny Kaper

Loopbaanbegeleider

06 – 29 59 34 93
conny.kaper@pasmatch.nl
ma t/m do

Monique Kooijman

Monique Kooijman

Loopbaanbegeleider

06 38 77 25 61
023 54 34 823
monique.kooijman@pasmatch.nl
ma t/m do

Margriet Kuiper

Margriet Kuiper

Loopbaanbegeleider

06 – 14 53 57 43
023 – 54 34 815
margriet.kuiper@pasmatch.nl
ma, di, do, vrij

Beatrice Marneth

Beatrice Marneth

Loopbaanbegeleider

06 14 53 56 15
023 54 34 883
beatrice.marneth@pasmatch.nl
ma, di, wo, vrij

Annet Prins

Annet Prins

Jobcoach

06 – 42 26 17 24
ma, di, don
annet.prins@pasmatch.nl

Chantal Spaargaren

Chantal Spaargaren

Loopbaanbegeleider

023 54 34 705
chantal.spaargaren@pasmatch.nl
di t/m vrijdagmorgen

Irma Verkaaik

Irma Verkaaik

Loopbaanbegeleider

06 14 31 94 38
023 54 34 747
irma.verkaaik@pasmatch.nl
ma t/m do

Chantal van 't Wout

Chantal van 't Wout

Loopbaanbegeleider

023 54 34 705
06 – 28 55 24 22
chantal.wout@pasmatch.nl
ma t/m do

Assessoren

Fiona Boer

Fiona Boer

Assessor / Psycholoog

023 54 34 308
fiona.boer@pasmatch.nl
ma, di, do, vrij

Birgitte Duijf

Birgitte Duijf

Assessor

06 14 16 24 46
023 54 34 307
birgitte.duijf@pasmatch.nl
di, do en vrij

Maartje van der Meer

Maartje van der Meer

Assessor / Psycholoog

023 – 54 34 300
maartje.meer@pasmatch.nl
di, wo en vrij

Schakellocatie

Martin Hasselbaink

Martin Hasselbaink

Teamleider / Jobcoach

06 14 96 71 50
023 54 34 314
martin.hasselbaink@pasmatch.nl

Harmen Kok

Harmen Kok

Algemeen medewerker

023 54 34 819
harmen.kok@pasmatch.nl

Nick Lommerse

Nick Lommerse

Medewerker testafname

023 54 34 827
nick.lommerse@pasmatch.nl
ma t/m wo

Grada Sanders

Grada Sanders

Werken aan Werk

023 – 54 34 306
ma t/m do en vrijdagochtend
grada.sanders@pasmatch.nl

Bedrijfsbureau

Jolanda Halenbeek

Jolanda Halenbeek

Mederwerkster bedrijfsbureau

jolanda.halenbeek@pasmatch.nl

Amanda van Hoven

Amanda van Hoven

Bedrijfsbureau

023 – 54 34 322
ma, di, do
amanda.hoven@pasmatch.nl

Jolanda Mije

Jolanda Mije

Medewerkster bedrijfsbureau

023 54 34 707
jolanda.mije@pasmatch.nl

Willem Struiksma

Willem Struiksma

Medewerker bedrijfsbureau

023 54 34 870
willem.struiksma@pasmatch.nl
ma t/m vrij